Skip to content Skip to footer
Mikko Heiska
Myyntipäällikkö

Myynti, asiakkuudet

+358 44 230 8367
mikko@heimofilms.fi
William Lindberg
Nuorempi tuotantopäällikkö

Kuvaus, editointi, paikan tullen myös myynti

+358 50 337 0121
william@heimofilms.fi
Iiris Mäkinen
Animaattoripäällikkö

Animaatiotuotanto


iiris@heimofilms.fi
Rasmus Reijonen
Nuorempi tuotantopäällikkö

Kuvaus, editointi

+358 50 3818764
rasmus@heimofilms.fi
Veeti Marjamäki
Nuorempi tuotantopäällikkö

Editointi

+358 44 240 6757
veeti@heimofilms.fi
Jyri Lempinen
Talous- ja kehityspäällikkö

Laskutus, Videokuvaajat.fi

+358 44 235 4899
jyri@heimofilms.fi
Jesse Eskelinen
Markkinointipäällikkö

Markkinointi

+358 44 235 9193
jesse@heimofilms.fi
Karel Tagel
Tuotantopäällikkö

Tuotannon johtaminen, kuvaus, editointi

+358 44 235 6513
karel@heimofilms.fi
×

Morjesta!

Kysyttävää? Laita Heimopäällikölle Whatsappia!

× Kyssäreitä? :)