Skip to content Skip to footer

Yhteystiedot

MYYNTI:

Jani Bieck
Heimopäällikkö

Myynti, yrityksen johto

+358 44 235 2976
jani@heimofilms.fi
Eetu Kamppuri
Asiakkuuspäällikkö

Myynti, asiakkuudet

+358 44 235 3810
eetu@heimofilms.fi
Mikko Heiska
Myyntipäällikkö

Myynti, asiakkuudet

+358 44 230 8367
mikko@heimofilms.fi

TUOTANTO:

Karel Tagel
Tuotantopäällikkö

Tuotannon johtaminen, kuvaus, editointi

+358 44 235 6513
karel@heimofilms.fi
Veeti Marjamäki
Nuorempi tuotantopäällikkö

Editointi

+358 44 240 6757
veeti@heimofilms.fi
Rasmus Reijonen
Nuorempi tuotantopäällikkö

Kuvaus, editointi

+358 50 3818764
rasmus@heimofilms.fi
Iiris Mäkinen
Animaattoripäällikkö

Animaatiotuotanto


iiris@heimofilms.fi
William Lindberg
Nuorempi tuotantopäällikkö

Kuvaus, editointi, paikan tullen myös myynti

+358 50 337 0121
william@heimofilms.fi

HALLINTO:

Jesse Eskelinen
Markkinointipäällikkö

Markkinointi

+358 44 235 9193
jesse@heimofilms.fi
Jyri Lempinen
Talous- ja kehityspäällikkö

Laskutus, Videokuvaajat.fi

+358 44 235 4899
jyri@heimofilms.fi

    Tarjouspyyntö

    * Budjetti

    * Kategoria

    * Milloin videotuotanto on teille ajankohtaista?


    Yhteydenotto

    +358 44 235 2976
    info@heimofilms.fi

    Heimo Films Oy
    Sammonkatu 70 Lt. 3.
    33540 Tampere

    Laskutustiedot

    Nimi: Heimo Films Oy
    Y-tunnus: 3106285-3

    Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
    Verkkolaskuosoite: 003731062853
    OVT-tunnus: 003731062853

    Jos verkkolaskutus ei ole kuitenkaan mahdollista, voi laskun lähettää sähköpostitse laskutus@heimofilms.fi.

    ×

    Morjesta!

    Kysyttävää? Laita Heimopäällikölle Whatsappia!

    × Kyssäreitä? :)